QUEST-CLC

QUalitative & Effectiveness study to Select optimal Treatment - for CLuster-C personality disorders

Contact

Interesse om deel te nemen aan de studie?

Heeft u interesse om deel te nemen aan de studie óf bent u werkzaam als therapeut en heeft u cliënten die mogelijk zouden willen participeren? Dan kunt u contact opnemen met de GGZ-instelling bij u in de buurt.

IPGGZ Veendam
Fatime Jegic (f.jegic@ipggz.nl)

IPGGZ Groningen
Agatha Hollander(a.hollander@ipggz.nl)

PsyQ Zaandam
Elvan Tutkun (E.Tutkun@i-psy.nl)

ACTP Amsterdam
Charlotte van Ginkel (charlotte.vanginkel@actp.nl)

PsyQ Utrecht
Mascha Nuijten & Joël van Aalderen (m.nuijten@psyQ.nl; J.vanAalderen@psyq.nl)

PsyQ Rotterdam
Petra Frets (p.frets@psyq.nl)

GGZ-OB Oss
Simone Walhout (smc.Walhout@ggzoostbrabant.nl)

GGZ-OB Boxmeer
Bregje de Moor (BM.Moorde-Akkervanden@ggzoostbrabant.nl)

GGZ-OB Helmond
Nathan Bachrach (N.Bachrach@ggzoostbrabant.nl)

Emergis
Hinde de Lange (delange@emergis.nl)


Voor vragen over het onderzoek kunt u contact opnemen met Anne-Sophie Venhuizen en/of Iuno Groot.
Zij zijn te bereiken via gst-clc-fmg@uva.nl

Schuiven naar boven